آموزش وردپرس
خانه / اخبار / ترور نخبگان علمی مهم‌ترین دشمنی آشکار بیگانگان علیه ایران است

ترور نخبگان علمی مهم‌ترین دشمنی آشکار بیگانگان علیه ایران است

 به گزارش گروه انفورماتیک ایرانیان به نقل از خبرگزاری فارس از اراک، محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم ۱۳ آبان در ساوه با اشاره به دشمنی آشکار آمریکا علت ملت ایران اظهار کرد: دشمنان با اینگونه اقدامات در پی جلوگیری از رشد علمی نسل جوان هستند.
وی اظهار کرد: اختصاص بودجه‌های کلان برای خرابکاری در فضای درونی کشور از دیگر دسیسه‌های آمریکا علیه توسعه کشورمان است.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از دیگر دشمنی‌های دولت آمریکا علیه کشورمان را تلاش برای گرایش نسل جوان به آسیب‌های اجتماعی دانست و بیان کرد: آنها به دنبال تضعیف ارزش‌های معنوی و دینی و انحطاط اخلاقی نوجوانان و جوانان هستند تا بتوانند این قشر را از دین مبین اسلام دور کنند.
منصوری با اشاره به اینکه جاسوسی در مراکز علمی از دیگر دسیسه‌های آمریکا علیه کشورمان است، گفت: آنان از رشد علمی ایران بیمناک هستند و می‌کوشند به بهانه‌های مختلف مانع دسترسی ایران به علم و پیشرفت شوند.
وی بیان کرد: دسیسه‌های  مختلف آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی در طول انقلاب نشان داده که آنان هرگز قابل اعتماد نبوده و مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. 
منصوری افزود: روحیه انقلابی، ولایتمداری، استکبارستیزی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری نقش سازنده‌ای در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان داشته است.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعمال تحریم و بلوکه کردن دارایی‌های ایران گفت: دولت آمریکا با این اقدام خواهان جنگ اقتصادی و تضعیف اقتصاد ایران اسلامی بود که در این خصوص نیز ناکام ماند و نقشه‌های شومشان بر آب شد.
منصوری گفت: دولت آمریکا از صدور انقلاب اسلامی به شدت نگران است و برای غلبه بر ترس ناشی از فراگیر شدن آن در پهنه گیتی مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی را در دستور کار قرار داده است.
وی جنگ نرم، ایجاد جنگ روانی و تبلیغاتی، تحریف واقعیات، بکارگیری نویسندگان مزدور و تفرقه در در انتخابات را از دیگر توطئه‌های شوم مستکبران عنوان کرد و افزود: بصیرت دینی و تقویت ارزش‌های اسلامی تنها راه خنثی سازی توطئه های شوم دشمنان علیه ایران اسلامی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =